نسخه ی درمانی اضطراب موسسه ی گیاه درمانی زاگروس

منتشر شده در خرداد 26, 1398 توسط

اضطراب یا تشویش یا دلشوره عبارت است از یک احساس منتشر، ناخوشایند و مبهم هراس و نگرانی  با منشأ ناشناخته، که به فرد دست می‌دهد و شامل عدم اطمینان، درماندگی و برانگیختگی فیزیولوژی است. وقوع مجدد موقعیت‌هایی که قبلاً استرس زا بوده‌اند یا طی آن‌ها به فرد آسیب رسیده‌است باعث اضطراب در افراد می‌شود. همهٔ انسان‌ها در زندگی خود دچار اضطراب می‌شوند، ولی اضطراب مزمن و شدید غیرعادی و مشکل‌ساز است. تحقیقات و بررسی‌ها نشان می‌دهند که اضطراب در خانم‌ها، طبقات کم‌درآمد و افراد میان‌سال و سال‌خورده نسبت به بقیه افراد بیشتر دیده می‌شود.

اختلال اضطراب یا اختلال اضطرابی یک بیماری روانی شایع است، به‌طوری‌که بیشتر زنان و میان‌سالان و افراد سالمند با آن مواجه هستند.

اختلالات اضطرابی، گروهی از اختلالات روانی هستند که دارای نشانه‌هایی از اضطراب و ترس اند. اضطراب ناشی از نگرانی در مورد آینده است و ترس واکنشی به رویداد کنونی. احساس اختلال اضطرابی می‌تواند دارای نشانه‌های فیزیکی همچون تپش قلب و لرز باشد.

نسخه اضطراب موسسه گياه درماني زاگروس 

كه متشكل از عرقيات و عصاره و قطرو قرص وكپسول هست همراه باتدابير خواص  ميتواند بصورت چشمگيري اضطراب را كاهش دهد ودر اكثر افراد اضطراب را درمان نمايد

اين نسخه بستگي به شدت اضطراب و مزمن بودن آن دارد و همچنين سابقه مصرف داروهاي شيمايي فرد دارد كه حتما بايد مريض ازسابقه مصرف داروهاي شيمايي خود خبردهد و نبايد داروهاي شيميايي را يكدفعه اي و سرخود كناربگزارد بلكه بايستي تدريجي كناربگزارد باتوصيه اي همراه نسخه دوره درمان هم ازسه ماه وبعضي مواقع شش ماه تا يكسال هم طول ميكشد تادرمان نمايد.

جهت دریافت نسخه به موسسه گیاه درمانی زاگروس مراجعه نمایید. استان کردستان شهرستان مریوان خیابان مولوی کرد بالاتر از میدان بابا رشید روبه روی شعبه نفت سابق شماره یک جنب مدرسه راهنمایی  موسسه گیاه درمانی زاگروس تلفن : ۰۸۷۳۴۵۳۰۸۵۴  موبایل: ۰۹۱۸۸۷۳۹۶۱۱

دیدگاه کاربران:


هیچ دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است. شما می توانید در قسمت پایین دیدگاهی بیفزایید.

دیدگاه شما:


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *