نسخه ی درمانی لوزه موسسه ی گیاه درمانی زاگروس

منتشر شده در اسفند 9, 1397 توسط

لوزه

لوزهها دو غده کوچک در دو سوی گلو هستند از ورود میکروب‌ها به بدن از راه دهان جلوگیری می‌کنند لوزه کودکان بزرگ است اما با رشد آن‌ها لوزه‌هایشان کوچکتر می‌شود گاهی وقتها این اندام چرکین و دردناک می‌شوند نام این بیماری ورم لوزه است .
ورود میکروب به
لوزه‌ها بخشی از سیستم دفاعی بدن و غدد لنفاوی هستند ولی در شرایطی مانند عفونتهای تنفسی مکرر و تورم بیش از اندازه لوزه‌ها تا حدی که مانع تنفس شوند جراحی و برداشتن آن‌ها (تونسیلکتومی ) توصیه می‌شود . گلودرد و تورم لوزه‌ها التهاب گلو که به آن اصطلاحاً فارنژیت گفته می‌شود و نیز تورم لوزه‌ها، مشکلات شایعی هستند که اغلب به عنوان گلودرد توصیف می‌شوند. گلو مثل چهار راهی است که عقب دهان و بینی را به حنجره و مری وصل می‌کند. لوزه‌ها در بالای گلو قرار داشته و به دفاع در مقابل حمله عفونتها کمک می‌کند. تورم و التهاب لوزه‌ها در کودکان بسیار شایع‌تر می‌باشد زیرا لوزه‌های آن‌ها بزرگتر می‌باشد. لوزه‌ها با افزایش سن کودک به تدریج کوچکتر می‌گردند. التهاب گلو (فارنژیت) نیز بیشتر در بزرگسالان دیده می‌شود. با اینحال هم التهاب گلو و هم التهاب لوزه‌ها می‌توانند با یکدیگر در کودکان و بزرگسالان دیده شوند.
علل ایجاد التهاب گلو و التهاب لوزه‌ها معمولاً بر اثر یک عفونت ویروسی مثل سرماخوردگی ایجاد می‌شوند. سایر علل آن عبارتند از: عفونتهای باکتریایی مثل عفونت استرپتوکوکی و عفونتهای قارچی مثل کاندیدیازیس. سیگار کشیدن و نوشیدن مشروبات الکلی می‌تواند در بزرگسالان باعث التهاب گلو شود.
علائم : التهاب گلو و التهاب لوزه‌ها التهاب گلو و التهاب لوزه‌ها دارای علائم شبیه به هم هستند که این علایم در عرض ۱۲ ساعت بدتر می‌شوند و شامل وارد زیر هستند:
گلودرد مشکل شدن بلع و قورت دادن درد در گوش که ممکن است با عمل قورت دادن بدتر شود بزرگ شدن غده لنفاوی در گردن در موارد شدید، گلو و یا لوزه‌ها ممکن است به قدری ورم نمایند که اشکال در نفس کشیدن به تدریج ایجاد شود. گاهی اوقات، یک آبسه در نزدیکی یک لوزه تشکیل می‌شود که به آن اصطلاحاً آبسه اطراف لوزه‌ها می‌گویند. به ندرت اگر التهاب گلو و یا التهاب لوزه بر اثر یک عفونت استرپتوکوکی ایجاد شود، بیماری کلیه به نام گلومرولونفریت ممکن است چند هفته بعد بروز نماید.
نسخه ورم لوزه موسسه گياه درماني زاگروس 
كه متشكل از چند نوع شربت و قرص مكيدني و محلول غرغره و استنشاقي است ميتواند در دوره درمان سه ماهه لوزه را درمان نمايد
اين نسخه باتقويت سيستم ايمني و دفع عفونت گلو و كاهش ورم لوزه ميتواند ورم لوزه را در اكثر موارد درمان نمايد و اين نسخه ميتواند فردرا از جراحي لوزه بي نياز نمايد وهمچنين افرادي كه بدنشان نسبت به آنتي بيوتيك مقاوم شده درمان نمايد
جوابدهي اين نسخه جزو نسخه هاي موفق موسسه ما ميباشد.

جهت دریافت نسخه به موسسه گیاه درمانی زاگروس مراجعه نمایید. استان کردستان شهرستان مریوان خیابان مولوی کرد بالاتر از میدان بابا رشید روبه روی شعبه نفت سابق شماره یک جنب مدرسه راهنمایی  موسسه گیاه درمانی زاگروس تلفن : ۰۸۷۳۴۵۳۰۸۵۴  موبایل: ۰۹۱۸۸۷۳۹۶۱۱

دیدگاه کاربران:


هیچ دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است. شما می توانید در قسمت پایین دیدگاهی بیفزایید.

دیدگاه شما:


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *