نسخه ی درمانی فشارخون موسسه گیاه درمانی زاگروس

منتشر شده در اسفند 19, 1397 توسط

فشار خون

فشار خون (به انگلیسی: Blood pressure) به مقدار فشاری گفته می‌شود که توسط خون در جریان، به دیوارهٔ رگ‌ها وارد می‌آید و یکی از علائم حیاتی است. فشار یک مفهوم فیزیکی است، مقصود از فشار اشاره به «قدرت» یک مایع متحرک است. فشار خون در نواحی نزدیک قلب، بیشتر و نسبت فاصله گرفتن از قلب کم تر می‌شود.
فشار خون با جریان یافتن به شاهرگ‌ها و به رگ‌ها کم می‌شود. اصولاً فشارخون در بخش‌های مختلف سیستم گردش خون متفاوت است. معمول‌ترین روش اندازه‌گیری فشار خون به‌وسیله فشارسنج است که با استفاده از ارتفاع جیوه برای اندازه‌گیری فشار خون در حال چرخش در رگ‌ها استفاده می‌کند. با این‌که خیلی از فشارسنج‌های فعلی دیگر از جیوه استفاده نمی‌کنند، فشار خون هنوز در تمام دنیا با mmHg یا میلی‌متر جیوه اندازه‌گیری می‌شود.
نسخه كاهش دهنده فشارخون موسسه گياه درماني زاگروس
كه شامل دونوع قرص گياهي و عرق و جوشانده است ميتواند براي هميشه مورد استفاده قرار گيرد و اگر همراه اين نسخه پرهيزغذايي لازم را انجام دهد ميتواند فشارخون را كاملا كنترل نمايد البته نسبت به فشار خون بالا اندازه مصرف دارو و تعداد نوع دارو متفاوت و كمترو بيشتر توصيه ميشود البته براي افرادي كه مشكلات قلبي يا تصلب شراين دارند داروهاي خاص قلبي هم توصيه ميشود بعد از كنترل فشارخون ميتوان نسخه را به يك نوع قرص گياهي تقليل داد البته  اين قرص برخلاف قرص شيميايي فشار هيچ گونه عوارض ديگري ندارد و فشارخون را كاملا كنترل مينمايد.

جهت دریافت نسخه به موسسه گیاه درمانی زاگروس مراجعه نمایید. استان کردستان شهرستان مریوان خیابان مولوی کرد بالاتر از میدان بابا رشید روبه روی شعبه نفت سابق شماره یک جنب مدرسه راهنمایی  موسسه گیاه درمانی زاگروس تلفن : ۰۸۷۳۴۵۳۰۸۵۴  موبایل: ۰۹۱۸۸۷۳۹۶۱۱


تگ ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه کاربران:


هیچ دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است. شما می توانید در قسمت پایین دیدگاهی بیفزایید.

دیدگاه شما:


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *