محصولات: پکیج های تخصصی اسعدبهرامی

نسخه ی درمانی افزایش قد گیاه درمانی زاگروس

افزايش قد انسان قد انسان عبارت از فاصله انتهای پا تا نوک سر هر شخص در حالت ایستاده و عمودی است. عوامل مؤثر مربوط به قد و افزایش قد، ژنتیکی و محیطی می‌باشد.رشد قد معمولاً تا ۲۰ ، ۲۵ سالگی ادامه دارد. ده کشور اول دنیا از نظر بلندی قد، همگی اروپایی هستند. تغذیه پرکالری (گوشت و لبنیات) و ژنتیک در بلندقدی مؤثر هستند. تاکنون حدود ۱۸۰ ژن شناخته شده‌اند که در اندازه قد نقش دارند.یکی از مشکلاتی که در بسیاری از کشورها وجود دارد فخر فروشی افراد به خاطر طول قدشان است. همین امر یکی از دلایل مهم برای اعمال جراحی افزایش قد می‌باشد . در ایران نیز افراد محدودی تا کنون این عمل را انجام داده اند که دارای عوارض بسیار شدیدی است قد، صفتی پلی ژنتیک بوده، یعنی اینکه چندین ژن مختلف بر... ادامه مطلب»


پکیج تخصصی درمان پروستات

پکیج تخصصی درمان پروستات  اسعد بهرامی ، پکیجی بسیار موثر در درمان سرطان پروستات می باشد این پکیج حاوی چند داروی گیاهی بصورت قرص و کپسول  محلول گیاهی در درمان پروستات  است . پکیج تخصصی درمان پروستات را فقط  در موسسه گیاه درمانی زاگروس مریوان میتوان تهیه نمود. جهت سفارش کالا میتوانید فرم سفارش را تکمیل و ارسال نمایید و یا با شماره های موسسه گیاه درمانی زاگروس روزهای شنبه تا پنج شنبه تماس حاصل فرمایید. ۰۸۷۳۴۵۳۰۸۵۴ ۰۹۱۸۸۷۳۹۶۱۱  


پکیج شیر افزای موسسه گیاه درمانی زاگروس

پکیج گیاهی شیر افزای مادران: افزایش دهنده ترشح شیر مادران در دوران  شیرده است  ، مواد موثره گیاهان موجود در فرمولاسیون شیرافزا بطور سینرژیستیک ترشح شیر را افزایش می دهد، و علاوه میتواند محرک اشتهای مادران شیرده باشد تا تامین احتیاجات تغذیه ای افزایش می دهد وهمچنین خروج شیر را تسهیل می کند ،پکیج شیرافزا باعث کاهش نفخ نوزادهم میشود توصیه مصرف:این داروهای در زمان بارداری مصرف نشود ومادرانی که نسبت به فراورده های گیاهی حساس هستن توصیه میشود ابتدا از دزکم دارو مصرف کنند درصورتیکه علایم حساسیت مشاهده نگردید مصرف را ادامه دهند هشدار! این دارو ممکن است موجب پاین امدن قند خون شود لذا درهنگام مصرف داروهای کاهش قندخون ،باحتیاط مصرف شود. تاکنون پکیج شیرافزا هیچ گونه عوارضی نداشته است.


نسخه ی درمانی چاقی موسسه گیاه درمانی زاگروس

چاق كننده همانطور که اضافه وزن میتواند مشکلات زیادی برای بدن بوجود آورد، لاغری بیش از اندازه هم برای بدن مضر است،  ابتلا به کمبود وزن نیز مانند اضافه وزن باعث ایجاد مشکلاتی می شود ، همه افرادی که کمبود وزن دارند، علائم و عوارض جانبی مربوط به آنرا تجربه نمی کنند با این حال برخی افراد هستند که با وجود کمبود وزن، اختلالاتي مانند پوكي استخوان و مشكلات پوستي يا مو يا دندان و بي اشتهايي وباعث مريض شدن مكرر فرد ميشود بی‌اشتهایی در بسیاری از بیماری‌های جسمی و روانی دیده می‌شود. بی‌اشتهایی ممکن است به سوءتغذیه و اختلالات ناشی از آن منجر شود. بی‌اشتهایی ساده نباید با بی‌اشتهایی عصبی که یک اختلال روانی است (که در آن فرد اشتهای خود را از دست نمی‌دهد، بلکه با گرسنگی مبارزه می‌کند) اشتباه شود. نسخه چاق... ادامه مطلب»


انار برای چه کسانی مضر است؟!

انار میوه ای است سرشار از ویتامین و به علت داشتن آهن و سایر عناصر دیگر دیر هضم می باشد .با ما همراه شوید تا با خواص خوردن انار این معجزه الهی و البته مضرات آن بیشتر آشنا شوید. انار از مهمترین میوه های فصل پاییز است که نام آن از کلمه ای یونانی به معنای سیب با هسته های زیاد گرفته شده است و این میوه خواص غذایی و دارویی فراوانی دارد. یک محقق و پژوهشگر طب سنتی بیان کرد:انار ترش طبعی سرد و خشک و انار شیرین مزاجی سرد و معتدل دارد و این میوه حاوی ویتامین هایی مانند A، E، C و اسید فولیک است. وی با اشاره به اینکه انار آنتی اکسیدانی بسیار قوی است؛ اظهار داشت:طبق بررسی های انجام شده، خاصیت آنتی اکسیدانی انار ۳ برابر چای سبز است و... ادامه مطلب»


شناخت طبیعت و مزاج اعضای بدن از دیدگاه طب سنتی

مزاج اعضای بدن در طب سنتی تعاریف مختلفی دارند که در ادامه به آنها اشاره میکنیم: مزاج اعضای بدن در طب سنتی اندام های دارای مزاج گرم به ترتیب اولویت : ۱ – گرم ترین اندام های بدن انسان , روان (روح ) است و دل (قلب) که خواستگاه روان است. ۲ – خون که با وجود منشاء ش از کبد به مناسبت اصطحکاک دائم با قلب از کبد گرم تر شده است. ۳ – کبد که شبیه خون لخته شده است . ۴ – گوشت که از لحاظ گرمی پس از کبد قرار می گیرد . ۵ – ماهیچه ها که گرمای انها به سبب آمیزش با عصب و زرد پی (رباط) از گوشت ساده کم تر است. ۶ – طحال که خون در آن به رنگ تیره (سیاه =سودا) در امده است.(منشا بیماری... ادامه مطلب»


نسخه ی درمانی چاقی موسسه گیاه درمانی زاگروس

چاق كننده همانطور که اضافه وزن میتواند مشکلات زیادی برای بدن بوجود آورد، لاغری بیش از اندازه هم برای بدن مضر است،  ابتلا به کمبود وزن نیز مانند اضافه وزن باعث ایجاد مشکلاتی می شود ، همه افرادی که کمبود وزن دارند، علائم و عوارض جانبی مربوط به آنرا تجربه نمی کنند با این حال برخی افراد هستند که با وجود کمبود وزن، اختلالاتي مانند پوكي استخوان و مشكلات پوستي يا مو يا دندان و بي اشتهايي وباعث مريض شدن مكرر فرد ميشود بی‌اشتهایی در بسیاری از بیماری‌های جسمی و روانی دیده می‌شود. بی‌اشتهایی ممکن است به سوءتغذیه و اختلالات ناشی از آن منجر شود. بی‌اشتهایی ساده نباید با بی‌اشتهایی عصبی که یک اختلال روانی است (که در آن فرد اشتهای خود را از دست نمی‌دهد، بلکه با گرسنگی مبارزه می‌کند) اشتباه شود. نسخه چاق... ادامه مطلب»


نسخه ی درمانی آلزایمر موسسه ی گیاه درمانی زاگروس

بیماری آلزایمر (به انگلیسی: Alzheimer’s disease) یا بیماری فراموشی که به اختصار آلزایمر خوانده می‌شود، یک نوع اختلال عملکرد مغزی است که بتدریج توانایی‌های ذهنی بیمار تحلیل می‌رود. بارزترین نوع از انواع مختلف زوال عقل اختلال حافظه‌است. اختلال حافظه معمولاً بتدریج ایجاد شده و پیشرفت می‌کند. در ابتدا اختلال حافظه به وقایع و آموخته‌های اخیر محدود می‌شود ولی بتدریج خاطرات قدیمی هم آسیب می‌بینند. بیمار پاسخ سئوالی را که چند لحظه قبل پرسیده‌است فراموش می‌کند و مجدداً همان سؤال را می‌پرسد. بیمار وسایلش را گم می‌کند و نمی‌داند کجا گذاشته‌است. در خرید و پرداخت پول دچار مشکل می‌شود و نمی‌تواند حساب دارائیش را نگه دارد. بتدریج در شناخت دوستان و آشنایان و نام بردن اسامی آنها نیز مشکل ایجاد می‌شود. کم‌کم مشکل مسیر یابی پیدا شده و اگر تنها از منزل بیرون برود ممکن است... ادامه مطلب»


به خاطر کدام دلایل چربی شکمی از بین نمی رود؟

یک تصور غلط و بسیار رایج این است که هدف قرار دادن عضلات شکم و انجام تمرینات ورزشی متمرکز بر روی این عضلات باعث از بین رفتن چربی شکمی می شود در حالی که به گفته متخصصان از بین بردن چربی شکمی نیاز به نظم و انضباط رژیم غذایی برای سوزاندن چربی و تمرینات قدرتی برای تمام بدن دارد نه فقط عضلات شکم. اینجا برخی از عادات غلط و تعجب آوری که اجازه نمی دهد چربی شکمی از بین برود، بیشتر معرفی شده است: مصرف نوشیدنی های گازدار: مصرف هر گونه نوشیدنی گازدار که منجر به ایجاد نفخ شود، خود راهی برای افزایش چربی شکمی است. به طوری که افرادی که روزانه دو یا چند لیوان نوشابه گازدار می نوشند، اندازه دور کمرشان ۶ برابر بیشتر از کسانی است که از این نوشیدنی ها پرهیز می... ادامه مطلب»


نسخه ی درمانی ورم معده موسسه گیاه درمانی زاگروس

ورم معده گاستریت، یا ورم معده به التهاب مخاط معده گفته می‌شود که می‌تواند در اثر عوامل مختلفی به وجود آید.   برخی از علل ایجادکننده گاستریت، شامل مصرف نوشیدنی‌های الکلی، یا استفاده طولانی‌مدت از داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی مثل ایبوپروفن است. گاهی اوقات گاستریت به دنبال جراحی‌های وسیع، سوختگی‌های شدید یا به دنبال تروماها و عفونت‌های شدید ایجاد می‌شود. همچنین گاستریت می‌تواند به دنبال عمل جراحی کاهش وزن ایجاد شود. شایع‌ترین علامت ورم معده درد و احساس ناراحتی در بالای شکم است. نسخه ورم معده موسسه گياه درماني زاگروس كه متشكل از چند نوع عرق و شربت و قرص وكپسول و قطره و پودر ميباشد ميتواند همراه با تدابير خاص و رژيم و پرهيز غذايي ورم معده را برطرف نمايد و فرد مبتلارا درمان نمايد دوره درمان اين نسخه بستگي به شدت بيماري... ادامه مطلب»


نسخه ی درمانی وزوز گوش موسسه ی گیاه درمانی زاگروس

وزوز گوش عبارت است از احساس صدای زنگ یا صداهای دیگر در گوش یا درک آن در مغز هنگامی که محرک صوتی خارجی وجود ندارد.این صدا معمولاً به صورت زنگ می‌باشد. این حالت می‌تواند به صورت موقتی یا دائمی باشد. اگر وزوز گوش خفیف باشد در حالت آرامش شنیده می‌شود ولی اگر خیلی شدید باشد در شنوایی فرد تداخل به وجود می‌آورد و می‌تواند باعث اختلال فعالیت و خواب، و عصبی‌شدن فرد شود. وزوز گوش به دو دسته تقسیم می‌شود: وزوز خودشنو یا ذهنی (subjective): شکل معمول وزوز که فقط خود فرد آن را می‌شنود. وزوز دگرشنو یا عینی (objective): شکل نادری از وزوز که برای خود فرد و اطرافیانش قابل شنیدن است. درمان به عامل ایجادکننده مرتبط می‌باشد نسخه وزوز گوش موسسه گياه درماني زاگروس ميتواند علايم وز وز گوش را كم نمايد و... ادامه مطلب»


نسخه ی درمانی واریکوسل موسسه ی گیاه درمانی زاگروس

واریکوسل (به انگلیسی: Varicocele) اتساع و پیچ خوردگی غیرطبیعی شبکه وریدی (سیاهرگی) بالای بیضه‌ها است. شیوع آن زیر ۱۰ سال نادر است ولی در بالغین جوان ۱۵٪ و در مردان نابارور ۲۰ تا ۴۰٪ می‌باشد. در کسانی که با ناباروری ثانویه مراجعه می‌نمایند، یعنی قبلاً بچه‌دار شده‌اند شیوع آن به ۷۰٪ می‌رسد. ۹۰٪ موارد طرف چپ و در ۱۰% موارد دوطرفه است. واریکوسل می‌تواند باعث کاهش تولید اسپرم یا کاهش کیفیت اسپرم تولیدی شود، اما تمام انواع واریکوسل اثری روی اسپرم ندارند. علت این پدیده طولانی‌تر بودن ورید تخلیه‌کننده خون بیضه چپ به ورید کلیوی و همچنین زاویه عمودی‌تر آن نسبت به سمت راست می‌باشد. كه عبارت است چند نوع عرق و قرص و بخور و روغن ماليدني و دربعضي موارد زالو درماني توصيه ميگردد اين نسخه دربعضي موارد ميتواند  ، وریدهای مسدود شده کوچک... ادامه مطلب»